פי שכבר דיווחנו, אופנועי Voge הגיעו לישראל, המותג הוקם לפני 3 שנים כחטיבה נפרדת מזו שמייצרת את אופנועי לונסין למזרח ומשמשת את שווקי אירופה. לונסין הוא קונצרן דו-גלגלי סיני גדול ומייצר בין היתר מטוסים, מסוקים, מכוניות, טרקטורונים, אופנועים וגם מנועים ליצרנים אירופאים כמו הטווין המקבילי בנפח 850 ו-900 סמ"ק של ב.מ.וו, מפתח אופנועים חשמליים וגם נכנס לשותפות עסקית עם חברת MV אגוסטה.

ווג מייצרים אופנועי נייקד, אדוונצ'ר, ספורט ואופנועים קלאסיים בנפחי 300, 500 ו-650 סמ"ק, לישראל מגיעים בינתיים אופנוע נייקד בנפח 500 סמ"ק, אדוונצ'ר 500 סמ"ק ואופנוע קלאסי בנפח 300 סמ"ק, בהמשך יגיעו דגמים נוספים.

שני דגמי ה-500 מאובזרים ומצויידים במנוע טווין מקבילי בנפח 500 סמ"ק, ומערכת ניהול מנוע של בוש, מערכת ABS של בוש, צמד דיסקים בקוטר 300 מ"מ עם קליפרים של Nissin, בולמים של KYB, מקדימה מזל הפוך בקוטר 41 מ"מ, תאורת LED מלאה, חיבור USB מקורי, מסך TFT צבעוני עם חיישן תאורה, חיבור בלוטוס' וחיישני לחץ אוויר בצמיגים.

מוטו24, יבואנית Voge, החלה לפני כשנה לייבא את FB מונדיאל, לאחר מכן הצטרף המותג האייקוני נורטון לליין הדגמים, אחריו הגיע אורל, האופנוע הראשון בישראל עם סירה מזה 30 שנה וכעת גם ווג, המותג "המיינסטרימי" הראשון שלהם.